wtorek, 7 stycznia 2014

DZIAŁAJ!!!!


W hołdzie ku tym, którzy nie zamulają
   
W hołdzie ku tym, którzy poszukują

W hołdzie ku tym, którzy mają odwagę


  D Z I A Ł A C!


Jedyną drogą, która prowadzi do zrealizowania Marzeń jest działanie. Stojąc w miejscu- cofasz się do tyłu….Dlaczego?
-Bo inni  I D Ą  dalej


Działanie- to rozwój,  czasem może i ponosimy porażki w Naszych poszukiwaniach, ale bezwzględnie- doświadczamy a doświadczając,  później łatwiej podejmujemy decyzję, bo wiemy już co wyeliminować, a za czym podążać.

Piszę ten post myśląc o moich bliskich i znajomych, którzy naprawdę próbują. Próbują odnaleźć siebie i swoją pasję, próbują zmienić swoje życie na lepsze.  Patrząc na Was, chce mi się żyć, inspirujecie mnie i napędzacie do działania. To piękne, kiedy człowiek podejmuje ryzyko i  uzewnętrznia siebie, pokazując innym, co tak naprawdę tkwi w nim samym. 
Moi bliscy i znajomi, których podziwiam za determinację i talent działają poprzez fotografię , prowadzenie  bloga i przedstawianie na nim swoich stylizacji, poprzez dbanie o zdrowy styl życia, rozwój własnego ciała, sport, poprzez  pisanie tekstów, tworzenie bitów i Rapu, pomaganie innym, poprzez wykonywanie z pasją swojej często niełatwej pracy.

Dziękuję Wam za to!

 Kiedy Was obserwuję, wiem, że wiele osiągniecie i wierzę w to.
Kiedy patrzę na efekty Waszej pracy, wiem, że  ma ona sens, gdyż dążycie do doskonałości i za każdym razem jesteście lepsi.

Kiedy widzę jaką radość sprawia Wam DZIAŁANIE- nagle porusza mnie inspiracja i sama zabieram się do czegoś.
Jeśli coś chodzi Ci po głowie, od dłuższego czasu marzysz o czymś, chcesz coś zmienić, poznać coś lub kogoś nowego, zacząć lepiej i zdrowiej żyć.

 TO JEST TEN MOMENT
D Z I A Ł A J!

Jak mawia Ewa Chodakowska: "Nic się samo nie wydarzy!" Od Nas zależy co osiągniemy i czy będziemy szczęśliwi, nie pozwalajmy by lęk i brak wiary w siebie- hamowały Nas w życiu. Liczy się tylko tu i teraz a teraz jest moment mocy, TERAZ możemy właśnie zrobić coś co zmieni Nasze życie. 
Ekspresja, Energia, Siła, Wiara i Ruch to wszystko jest w Tobie, odkryj je a one pozwolą Ci odszukać to do czego jesteś powołany, Twój talent oraz związane z Nim możliwości.Otaczać się ludźmi, którzy inspirują, spełniać marzenia, działać- to coś, czego życzę Wam w tym Nowym Roku.


Dziękuję i pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz